Moskitiery


Przyjazne środowisku siatki przeciw owadom, tzw. moskitiery. Funkcjonalność moskitier docenimy w okresie, kiedy obecność owadów staje się dla nas dokuczliwa i trudna do zniesienia. Jest to najskuteczniejszy sposób zabezpieczenia się przed komarami i innymi owadami
Najlepsze materiały oraz dokładny montaż gwarantują niespotykaną i najwyższą jakość wyrobów w tej branży.
 
Moskitiery wykonywane są pod indywidualne zamówienia, co zapewnia niemal 100% zabezpieczenie przed owadami. Jest to szczególnie ważne w dziecinnych pokojach, sypialniach, kuchniach, łazienkach.
 
Profile używane do produkcji naszych moskitier wykonane są z lekkiego i trwałego aluminium, gwarantującego doskonały wygląd przez wiele lat. Dostępne w trzech podstawowych kolorach: białym, brązowym oraz złoty dąb. Malowane i utwardzane piecowo powłoki lakiernicze nie tracą koloru, nie pękają, nie łuszczą się.
 
Siatka wykonana jest z włókien szklanych powlekanych PCV. Każde jej łączenie zgrzane jest za pomocą podczerwieni (uniknięcie ograniczających przejrzystość< połączeń) , co zapewnia niezwykłą trwałość siatki. Odpowiednio małe otwory w siatce zatrzymują owady nie utrudniając cyrkulacji powietrza.

SYSTEM KOŁNIERZOWY

 

 

MOSKITIERA RAMKOWA-DRZWIOWA