Drzwi


Drzwi zewnętrzne są wizytówką Twojego domu. Budując lub remontując dom czy też mieszkanie, stajesz przed ważną decyzją. Jeśli przywiązujesz wagę do nowoczesnego wzornictwa, komfortu  użytkowania i trwałości drzwi zewnętrznych, wybierając drzwi z profili REHAU Brillant-Design, podjąłeś właściwą decyzję.

Warto zainwestować w dobrą izolację cieplną

Drzwi zewnętrzne z systemem REHAU Brillant-Design zatroszczą się o ochronę wejścia do Twojego domu przed chłodem napływającym z zewnątrz. Spełnią Twoje wymagania dotyczące izolacyjności cieplnej, zapewniając przyjemny klimat w pomieszczeniu. Czterokomorowe skrzydło i pięciokomorowa ościeżnica z systemu REHAU Brillant-Design wykorzystują izolujące działanie komór powietrznych. W połączeniu z szerokością profili 70 mm, uzyskiwane są znakomite parametry ochrony cieplnej i akustycznej. Dlatego zimno, wilgoć i hałas pozostają na zewnątrz budynku.

 

 

Skomponuj drzwi zewnętrzne zgodnie ze swoim smakiem

W Twoim domu potrzebujesz drzwi zewnętrznych doskonale dopasowanych pod względem formy i koloru do wizerunku domu. Dlatego idealnym uzupełnieniem systemu profili jest odpowiednio dobrane wypełnienie drzwiowe. Program wypełnień obejmuje zarówno nowoczesne modele z aplikacjami ze stali szlachetnej, jak i bardziej tradycyjne drzwi ze szczeblinami oraz różnego rodzaju rozetami, ornamentami, łukami i skosami. Także wybór oszkleń zaskoczy Ciebie swoim bogactwem. Poczynając od szyb piaskowanych, poprzez ornamentowe, witrażowe, aż po oszklenia 3D.

Ważne są również detale - klamki, pochwyty, kołatki i wrzutnie do listów - dzięki nim możesz skomponować swoje wymarzone drzwi wejściowe.

 

Poniżej przedstawiamy naszą ofertę wypełnień w trzech kategoriach.

 

  Seria Exclusiv

 

 

Seria wypełnień drzwi wejściowych o nowoczesnej stylistyce z elementami ze stali szlachetnej. Obecnie bardzo popularny i modny trend wystroju domów.

 

 

 

 

 

  Seria Nowoczesna

 

Współczesne budownictwo jest wymagające w zakresie wzornictwa. Oferowana seria bezramkowa jest skrojona na miarę aktualnych trendów. Patrząc na zdjęcia, powierzchnia ciemniejsza oszklenia oznacza nie przepiaskowaną część satinato lub innego szkła, natomiast jaśniejsze powierzchnie stanowią piaskowaną część szkła.

 

 

 

 

  Seria Wytłaczana

 

Eleganckie i klasyczne wzory wypełnień drzwi wejściowych z termoformowalnej płyty PCV. Przystępna cena i dobra jakość czyni je dobrym materiałem do budownictwa indywidualnego i szeregowego.